Rezultatele concursului de admitere în Centrul de Excelenţă în Filosofie, 13 octombrie 2019

Iată rezultatele concursului de admitere de astăzi. Felicitări tuturor! Începem cursurile de săptămâna viitoare, de la ora 10:00. Vă aşteptăm!

Prenume

Nume

Clasă

Liceu

Rezultat

Daria Ioana

Alexe

11

C.N.B. „George Coşbuc”

Admis

Ştefania Bianca

Andrei

11

C.N. „Victor Babeş”

Admis

Matei – Nicholas

Atimariti

9

C.N. „Mihai Viteazul”

Admis

Evelyn Andreea

Băcioiu

11

C.N. „Sfântul Sava”

Admis

Beatrice

Baciu

10

C.N.B. „George Coşbuc”

Admis

Usama

Balaui

12

L.T. „Ştefan Odobleja”

Admis

David – Cristian

Bănuţă

9

S.S.C. „Nicolae Kretzulescu”

Admis

Luca – Mihail

Barbu

12

C.N. „Gheorghe Lazăr”

Admis

Carla Rebeca

Brezoaie

11

C.N. „B.P. Haşderu”

Admis

Ana – Maria

Chiţu

11

C.N. „Matei Basarab”

Admis

Alexandra

Criveanu

11

C.N. „Gheorghe Lazăr”

Admis

Ioannidis Eleni

Damian

9

C.T. „Mihai Bravu”

Admis

Adria

Decuseară Brandenburg

11

C.N. „Gheorghe Lazăr”

Admis

Andreea

Delcea

11

C.N. „Matei Basarab”

Admis

Ilona – Teodora

Dragomir

9

C.N. „Sfântul Sava”

Admis

Irina

Dumitrescu

11

C.N. „Sfântul Sava”

Admis

Maria – Silvania

Ene

12

C.N. „Spiru Haret”

Admis

Alexandru Gabriel

Epure

10

L.N.A. „Nicolae Tonitza”

Admis

Ecaterina

Georgescu

12

L.T. „Ştefan Odobleja”

Admis

Sofia

Gheorghe – Tănase

11

C.N. „Gheorghe Lazăr”

Admis

Luca

Ignătescu

11

ICHB

Admis

Andreea

Ionescu

10

C.N. „Matei Basarab”

Admis

Maria – Victoria

Ionescu

11

L.T. „Tudor Vladimirescu”

Admis

Radu Gabriel

Ionescu

12

L.T.B. „Miguel de Cervantes”

Admis

Raissa

Ionescu

10

L.T. „Ştefan Odobleja”

Admis

Olimpia Ioana

Ioniţă

10

L.T. „Ştefan Odobleja”

Admis

Maria

Ioniţă

11

C.N. „Mihai Viteazul”

Admis

Irina – Ana

Iordan

12

L.N.A. „Nicolae Tonitza”

Admis

Alexandra

Ispravnic

11

C.N. „Cantemir Vodă”

Admis

Raluca

Luncan

11

C.N. „Sfântul Sava”

Admis

Ioan – Marco

Manolescu

10

C.N.B. „George Coşbuc”

Admis

Alin – Gabriel

Mateescu

11

C.N. „Mihai Viteazul”

Admis

Andreea – Sorina

Matei

9

C.T. „Mihai Bravu”

Admis

Maria – Amalia

Morariu

9

C.N. „Gheorghe Lazăr”

Admis

David

Ninu

12

L.T. „Nicolae Iorga”

Admis

Călin – Ştefan

Niţă

11

C.N. „Emil Racoviţă”

Admis

Maria

Păun

11

C.N. „Gheorghe Lazăr”

Admis

Elena – Daria

Popa

10

L.N.A. „Nicolae Tonitza”

Admis

Teodora

Popescu

11

C.N. „Gheorghe Lazăr”

Admis

Ştefan Vladimir

Popescu

11

C.N. „Sfântul Sava”

Admis

Tudor

Popescu

11

C.N. „Cantemir Vodă”

Admis

Teodora

Puiu

11

C.G. „Goethe”

Admis

Andrei Nicolae

Radu

10

C.N. „Sfântul Sava”

Admis

Victor

Şerbu

12

C.N. „Sfântul Sava”

Admis

Maria Teodora

Şipu

10

L.T. „Ştefan Odobleja”

Admis

Ana Maria

Smeianu

10

L.T. „Ştefan Odobleja”

Admis

Adriana

Stan

12

C.N.B. „George Coşbuc”

Admis

Silvia

Stan

11

C.G. „Goethe”

Admis

Mihai

Stănescu

9

C.N. „Sfântul Sava”

Admis

Daniela

Stoica

10

C.E. „Virgil Madgearu”

Admis

Maria Alexandra

Stroe

11

C.N. „Sfântul Sava”

Admis

Elena – Andra

Tudorache

12

C.E. „Virgil Madgearu”

Admis

Crina

Vindereu

11

C.N. „Ion Creangă”

Admis

Diana – Maria

Arapu

11

C.N. „Mihai Viteazul”

Respins

Mihai – Bogdan

Bolocan

12

C.T.A. „Ion Socolescu”

Respins

Cristina Mihaela

Bratu

11

C.N. „Gheorghe Şincai”

Respins

Ioana Maryam

Chouka

12

L.T. „Marin Preda”

Respins

Alexandra

Cojocaru

10

C.E. „Virgil Madgearu”

Respins

Nichita – Alexandru

Damian

10

L.T. „Alexandru Vlahuţă”

Respins

Matei – Alexandru

Dobrea

9

C.N. „Cantemir Vodă”

Respins

Erika Nicoleta

Drăghici

10

C.N. „Matei Basarab”

Respins

Andrei Dan

Gogan

10

C.N. „Cantemir Vodă”

Respins

Andrei – Luca

Golovei

9

C.T. „Mihai Bravu”

Respins

Andrei

Manoloiu

10

C.N. „Ion Creangă”

Respins

Gabriela – Andreea

Milinton

12

C.T.A. „Ion Socolescu”

Respins

Mara Domniţa

Mira

9

C.N. „Ion Luca Caragiale”

Respins

Mario – Constantin

Niţă

9

L.T. „Traian”

Respins

Petra

Pascu

10

L.N.A. „Nicolae Tonitza”

Respins

Alexandra

Popa

10

C.N.I. „Tudor Vianu”

Respins

Jessica

Rosa

10

L.T. „Marin Preda”

Respins

Raluca

Tănase

12

L.T. „Ştefan Odobleja”

Respins

Raluca – Maria

Ţepeligă

10

L.N.A. „Nicolae Tonitza”

Respins

George – Virgil

Uţă

11

C.N. „Emil Racoviţă”

Respins

Liviu Ioan

Zecheru

11

C.N. „Matei Basarab”

Respins

Lucrări în afara concursului:

Prenume

Nume

Dacă ar fi fost în concurs, ar fi fost…

Ionela – Natalia

Rusu

Admis

Mihnea

Dorin

Respins

Posted in Uncategorized.

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *