Rezultatele concursului de admitere în Centrul de Excelenţă în Filosofie, 6 octombrie 2019

Iată rezultatele concursului de admitere din 6 octombrie 2019. Felicitări tuturor!

Vă reamintim că începem propriu-zis cursurile pe 20 octombrie 2019, ora 10:00, că la acestea poate participa oricine, indiferent de rezultatele concursului de admitere, şi că cei care nu au fost admişi la această sesiune a concursului se pot prezenta la a doua sesiune, pe 13 octombrie 2019, ora 12:00.

Prenume

Nume

Clasă

Liceu

Rezultat

Horia – Teodor

Albeşteanu

10

C.N. „Ion Creangă”

Admis

Irina

Alexe

9

C.N. „Spiru Haret”

Admis

Mira

Amarandei

10

C.N. „Spiru Haret”

Admis

Mihai Iustin

Amariei

12

C.N. „Gheorghe Şincai”

Admis

Anisia – Crina – Andreea

Anghel

12

C.N. „Ion Creangă”

Admis

Izabelle Gabriela

Apostol

12

C.N. „Gheorghe Şincai”

Admis

Maria

Batovici

12

C.N.B. „George Coşbuc”

Admis

Mihai Călin

Benga

12

L.T. „Ştefan Odobleja”

Admis

Maria – Alexandra

Blajinu

9

L.T. „Jean Monnet”

Admis

Andra

Bratosin

11

C.N. „Gheorghe Lazăr”

Admis

Ştefania – Bianca

Brezan

11

C.N. „Gheorghe Şincai”

Admis

Andrei Ioan

Burzo

11

C.N. „Matei Basarab”

Admis

Paul

Carpen

11

C.N. „Spiru Haret”

Admis

Ioana Georgiana

Cincă

12

C.N. „Sfântul Sava”

Admis

Alexandra – Diana

Ciocan

11

C.N. „Gheorghe Lazăr”

Admis

Ioan

Dragomir

12

L.T. „Nicolae Iorga”

Admis

Alexandra

Drugescu – Rădulescu

10

C.N. „Gheorghe Lazăr”

Admis

Maria Denisa

Erhan

9

L.T. „Ştefan Odobleja”

Admis

Andreea – Maria

Fira

12

C.N. „Gheorghe Lazăr”

Admis

Amalia

Frumosu

10

C.N. „Mihai Viteazul”

Admis

Maria

Gaţe

12

C.N. „Mihai Viteazul”

Admis

Leonard

Georgescu

12

C.N. „Gheorghe Lazăr”

Admis

Nora

Ghenciulescu

11

C.N. „Mihai Viteazul”

Admis

Maria – Bianca

Gheorghe

12

C.N. „Spiru Haret”

Admis

Vlad – Petru

Ghinescu

12

C.N. „Ion Luca Caragiale”

Admis

Cristina Măriuca

Grigore

12

C.N. „Ion Minulescu”

Admis

Cristina Roxana

Grigore

12

L.T. „Dimitrie Bolintineanu”

Admis

Ioana Emilia

Guriţă

9

L.T. „Ion Barbu”

Admis

Alexandru

Iliescu

12

L.T. „Alexandru Ioan Cuza”

Admis

Mariana

Ion

11

C.N. „Sfântul Sava”

Admis

Andrei

Ionescu

12

C.N. „Matei Basarab”

Admis

Diana Gabriela

Ionescu

11

C.N. „Sfântul Sava”

Admis

Emanuela Cristina

Ionescu

12

C.N. „Sfântul Sava”

Admis

Şerban Alexandru

Ioniţă

11

C. Romano-Catolic „Sfântul Iosif”

Admis

Ioana

Iordan

12

C.N. „Spiru Haret”

Admis

Alexia – Delia – Maria

Mănica

9

C.N. „Gheorghe Lazăr”

Admis

Vlad

Manolache

10

Liceul German Goethe

Admis

Roxana Nicoleta

Maria

11

C.N. „Mihai Eminescu”

Admis

Rareş – Ştefan

Moise

12

L.T. „Jean Monnet”

Admis

Luca

Nahorniac

9

C.N. „Sfântul Sava”

Admis

Maria

Paceaoagă

11

C.N. „Gheorghe Lazăr”

Admis

Teodor Cristian

Păunică

12

C.N. „Mihai Viteazul”

Admis

Athanasia

Popa

12

C.N. „Gheorghe Lazăr”

Admis

Andrei – Orlando

Popa

12

L.T. „Ştefan Odobleja”

Admis

Monica

Radu

11

C.N. „Sfântul Sava”

Admis

Maria – Ioana

Rădulescu

11

C.N. „Gheorghe Şincai”

Admis

Matei – Mihnea

Răută

9

Liceul Francez „Anna de Noailles”

Admis

Marius – Ioan

Rusu

11

C.N. „Matei Basarab”

Admis

Daria – Ioana

Sas

9

C.N. „Elena Cuza”

Admis

Andreea Cătălina

Şipu

11

C.N. „Sfântul Sava”

Admis

Ana

Stănculescu

11

C.N. „Gheorghe Lazăr”

Admis

Matei

Stoian

11

C.N. „Cantemir Vodă”

Admis

Emanuel

Suth

12

L.T. „Ştefan Odobleja”

Admis

Radu – Cristian

Tomescu

12

C.N. „Sfântul Sava”

Admis

Andreea

Tudor

11

C.N. „Gheorghe Lazăr”

Admis

Ioan

Tudor – Frunză

11

L.T. „C.A. Rosetti”

Admis

Elena

Tulea

11

C.N. „Sfântul Sava”

Admis

Ioana – Daria

Voiculescu

11

C.N. „Mihai Viteazul”

Admis

Ştefania

Welt

10

C.N. „Mihai Viteazul”

Admis

Alexandru

Aruşilor

12

L.T. „Tudor Vladimirescu”

Respins

Francesca

Bădoaea

9

C.N. „Sfântul Sava”

Respins

Ecaterina

Buzdrianu

10

L.T. „Ştefan Odobleja”

Respins

Tiberiu

Cişmaşu

10

C.E. „Virgil Madgearu”

Respins

Alexandra – Maria

Criveanu

11

C.N. „Gheorghe Lazăr”

Respins

Adria

Decuseară Brandenburg

11

C.N. „Gheorghe Lazăr”

Respins

Sebastian

Diaconu

9

C.N. „Spiru Haret”

Respins

Georgiana – Maria

Dinu

12

L.T. „Ştefan Odobleja”

Respins

Gabriela – Florentina

Drăgan

12

C.N. „Ion Luca Caragiale”

Respins

Diana – Cristina

Drăguşanu

11

C.N. „Sfântul Sava”

Respins

Maria – Silvania

Ene

12

C.N. „Spiru Haret”

Respins

Alexandru Gabriel

Epure

10

L.N.A. „Nicolae Tonitza”

Respins

Andrei

Gheorghe

10

C.N.M. „George Enescu”

Respins

Luca

Golovei

9

C.T. „Mihai Bravu”

Respins

Radu – Gabriel

Ionescu

12

L.T.B. „Miguel de Cervantes”

Respins

Mario Constantin

Niţă

9

L.T. „Traian”

Respins

Elena – Daria

Popa

10

L.N.A. „Nicolae Tonitza”

Respins

Tudor

Popescu

C.N. „Cantemir Vodă”

Respins

Anastasia

Rusescu

10

C.N. „Spiru Haret”

Respins

Elena

Savu

10

C.N. „Spiru Haret”

Respins

Andi Marian

Scurtu

9

C.T. „Mihai Bravu”

Respins

Rebecca

Sotiroff – Ivanciu

10

C.G. Goethe

Respins

Lucrări în afara concursului:

Prenume

Nume

Dacă ar fi fost în concurs, ar fi fost…

Răzvan – Daniel

Bărănguţă

Admis

Maria Ruxandra

Cojocaru

Admis

Andreea

Petrescu

Admis

Grigoraş Iosif

Sfetcu

Admis

Teodor – Cristian

Şolca

Admis

Posted in Uncategorized.

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *