Rezultatele examenului din 13 octombrie 2018

Iată rezultatele concursului de admitere din 13 octombrie 2018. Felicitări tuturor!

Activităţile CEX încep de săptămâna viitoare, 20 octombrie, când între orele 14:00 şi 19:00 va avea loc cursul introductiv al prof. Gabriel Săndoiu. Vă aşteptăm cu drag!

Prenume

Nume

Liceu

Clasa

Rezultat

Catinca Daria

Anghel

C.N. „Sf. Sava”

11

Admis

Olguţa

Barizi

C.N. „Sf. Sava”

9

Admis

Eva

Beceanu

C.N. „Sf. Sava”

11

Admis

Edith Teodora

Bibiri

C.N.B. „George Coşbuc”

11

Admis

Maria Andreea

Blănaru

C.N. „Spiru Haret”

12

Admis

Andrei Alexandru

Buciu

C.N. „Gheorghe Şincai”

12

Admis

Alexia Elena

Cătuţoiu

C.N. „Gheorghe Lazăr”

11

Admis

Ionel Emilian

Chiosa

ICHB

11

Admis

Alice Marina

Cismaş

C.N. „Iulia Haşdeu”

12

Admis

Andrada

Constantinescu

C.N. „Sf. Sava”

12

Admis

Ioana Bianca

Dană

C.N. „Spiru Haret”

12

Admis

Constantin

Dragoş

C.N. „Spiru Haret”

10

Admis

Ilinca Ioana

Drăguşanu

C.N. „Sf. Sava”

9

Admis

Chelsea

Florea

C.N.B. „George Coşbuc”

12

Admis

Ilinca Maria

Georgescu

ICHB

11

Admis

Codrin

Ghidiu

C.N. Unirea

11

Admis

Gabriel

Hangiu

C.N. „Sf. Sava”

11

Admis

Radu Alexandru

Iacob

ICHB

11

Admis

Emanuela Cristina

Ionescu

C.N. „Sf. Sava”

11

Admis

Andrei

Ionescu

C.N. „Matei Basarab”

12

Admis

Theodor

Iosif

ICHB

11

Admis

Robert Andrei

Luca

C.N.B. „George Coşbuc”

12

Admis

Raluca

Luncan

C.N. „Sf. Sava”

10

Admis

Diana

Marin

C.N. „Sf. Sava”

11

Admis

Andrei Petru

Pricope

C.N.I. „Tudor Vianu”

12

Admis

Eduard George

Sabbagh

C.N. „Gheorghe Lazăr”

12

Admis

Ioan Niculae

Săcrieru

C.N. Unirea

11

Admis

Sânziana Andreea

Spătaru

C.N. „Sf. Sava”

11

Admis

Mihnea

Stoian

C.N.I. „Tudor Vianu”

12

Admis

Dragoş Constantin

Ţânţaru

C.N.I. „Tudor Vianu”

12

Admis

Silvia Theodora

Teodorescu

C.N. „Gheorghe Lazăr”

11

Admis

Andrei Nichita

Tîrziu

ICHB

11

Admis

Ştefan

Tudorache

C.N. „Spiru Haret”

11

Admis

Irina

Tudorache

C.N. „Sf. Sava”

9

Admis

Diana Erika

Ursu-Vdovicenco

C.N. „Gheorghe Lazăr”

10

Admis

Radu Ion

Bădescu

C.N. „Grigore Moisil”

9

Respins

Oana

Başturea

C.N. „Cantemir Vodă”

12

Respins

Daniel Iulian

Branciog

C.N. „Gheorghe Lazăr”

11

Respins

Adriana Maria

Burcea

L.Tehn. „Sf. Pantelimon”

9

Respins

Zoe Anastasia

Cionga

C.N. „Spiru Haret”

12

Respins

Ana Maria

Cristache

C.N.B. „George Coşbuc”

12

Respins

Ioan Andrei

Dascălu

C.T. „Grigore Cerchez”

11

Respins

Rareş Constantin

Dascălu

C.N.I. „Tudor Vianu”

10

Respins

Ştefan Mihai

Dobre

C.T. „Grigore Cerchez”

10

Respins

Pavel

Dumitrescu

Şcoala Centrală

12

Respins

Alexandru Gabriel

Epure

L.N.A. „Nicolae Tonitza”

9

Respins

Roxana Gabriela

Ghiţă

C.N. „Cantemir Vodă”

12

Respins

Irina Maria

Ioniţă

C.N. „Spiru Haret”

12

Respins

Maria Briana

Istvan

C.N. „Sf. Sava”

9

Respins

George

Lăzureanu

C.N.I. „Tudor Vianu”

12

Respins

Isabella Anna

Pascu

L.T. „Ştefan Odobleja”

10

Respins

Iustina

Rediu

Liceul Hyperion

9

Respins

Daiana Maria

Stănuşciu

C.N. „Tudor Vladimirescu”

11

Respins

 

Posted in Uncategorized.

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *