Rezultatele concursului de admitere din 7 octombrie 2017

 

 

Nume

 

Prenume

Liceu

Rezultat

1

Adamescu

M

Vlad Cosmin

C.N. „Gheorghe Lazăr”

Admis

2

Androne

G

Doina Mihaela

C.N. „Grigore Moisil”

Admis

3

Andronic

 

Amira – Maria

C.N. „Mihai Eminescu”

Admis

4

Apostol

M

Radu – Constantin

C.N. „Mihai Viteazul”

Admis

5

Banu

T

Ana Maria

L.T. „Tudor Vladimirescu”

Admis

6

Beţ

I

Adrian Constantin

C.N.I. „Tudor Vianu”

Admis

7

Boerescu

S

Mădălina Andreea

L.T. „Tudor Vladimirescu”

Admis

8

Bombiţă

F

Andreea

C.N. „Mihai Eminescu”

Admis

9

Buciu

C

Andrei Alexandru

C.N. „Gheorghe Şincai”

Admis

10

Budulan

C

Adelina

C.N.B. „George Coşbuc”

Admis

11

Burcescu

O

Răzvan – Cristian

C.N. „Mihai Viteazul”

Admis

12

Cononov

A

Maria Alexandra

C.N. „Sf. Sava”

Admis

13

Dumitru

G

Adrian

L.T. Bulgar „Hristo Botev”

Admis

14

Enea

C

Mădălina

C.N.B. „Miguel de Cervantes”

Admis

15

Georgescu

M

George

C.N. „Gheorghe Lazăr”

Admis

16

Hera

V

Veronica

C.N.I. „Tudor Vianu”

Admis

17

Huidan

G

Andreea

C.N.B. „Miguel de Cervantes”

Admis

18

Lixandru

S

Horia – Ştefan

C.N. „Gheorghe Lazăr”

Admis

19

Macri

G

Gabriel

Şcoala Centrală

Admis

20

Măgureanu

R

Irina

C.N. „Sf. Sava”

Admis

21

Măxineanu

C

Ioana

C.N.B. „George Coşbuc”

Admis

22

Micu

V

Ana – Sofia

C.N. „Sf. Sava”

Admis

23

Munteanu

V

Melania Teodora

C.N.B. „George Coşbuc”

Admis

24

Nedescu

D

Radu

C.N. „Iulia Haşdeu”

Admis

25

Pîrvu

R

Bianca – Maria

C.N. „Sf. Sava”

Admis

26

Popescu

C

Ioana

C.N.B. „George Coşbuc”

Admis

27

Popescu

M

Matei

C.N. „Mihai Viteazul”

Admis

28

Puşcaru

L

Thea

C.N.B. „George Coşbuc”

Admis

29

Radu

T

Monica

C.N. „Sf. Sava”

Admis

30

Sandu

C

Adeline Cristiana

C.N. „Mihai Viteazul”

Admis

31

Seiceanu

N

Monica Luiza

C.N. „Gheorghe Lazăr”

Admis

32

Stoicescu

V

Maria – Bianca

C.N. „Sf. Sava”

Admis

33

Stroia

D

Andreea

C.N. „Mihai Viteazul”

Admis

34

Tcaciuc

G

Andreea

Şcoala Centrală

Admis

35

Tott

Ş

Ionuţ Ciprian

C.N. „Victor Babeş”

Admis

36

Trandafir

C

Victor – Gabriel

L.T. „Al.I. Cuza”

Admis

37

Tudor

F

Ioana – Anastasia

L.T. „Eugen Lovinescu”

Admis

38

Vocheci

F

Ioana – Daniela

C.N.B. „George Coşbuc”

Admis

39

Welt

V

Ioana

Şcoala Centrală

Admis

40

Anghel

V

Ştefan

L.T. „Lucian Blaga”

Respins

41

Bănculescu

M

Sabina

C.N.B. „George Coşbuc”

Respins

42

Buciumeanu

 

Ana – Maria

L.T.B. „Ita Wegman”

Respins

43

Bucur

D

Alexandru

L.T. „Jean Monnet”

Respins

44

Constantin

T

Vlad

C.N. „Gheorghe Lazăr”

Respins

45

Dumitru

M

Alexandra

L.T. „Nichita Stănescu”

Respins

46

Iova

F

Daniel

C.E. „Virgil Madgearu”

Respins

47

Păduraru

F

Oana Theodora

C.N.I. „Tudor Vianu”

Respins

48

Popescu

L

Tudor

L.T. „Lucian Blaga”

Respins

49

Tudor

F

Alexandra

L.T. „Lucian Blaga”

Respins

Lucrări în afara concursului

 

Nume

 

Prenume

Dacă ar fi fost în concurs, rezultatul ar fi fost…

1

Cerchează

I

George Daniel

Admis

2

Minea

I

Cristiana Florentina

Admis

3

Pocania

V

Elena Bianca

Admis

4

Popovici

L

Marta

Admis

5

Topologeanu

D

Teodor

Admis

6

Iacob

C

Silvian

Respins

 

Posted in Uncategorized.

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *